Deník OŘECH EVROPSKÝ

Ořech evropský je české dřevo s nádherným vzorem

Skladem
Kód: 182
2 460 Kč
Kategorie: Motivační deník

Taky občas cítíš, že máš něco udělat? Využít svůj talent. Tvořit. Posouvat sebe i své podnikání. Ale jak? Kdy to stihnout? Kde začít? A jak nepřestat?

Tento deník za tebe tvé plány neuskuteční. Ale bude tu pro tebe, ať to zvládneš ty.

Pomůže ti uspořádat nápady, rozvíjet se, připomínat si své úspěchy. Bude parťák, který ti ve správnou chvíli řekne: „To zvládneš! Koukej, co všechno už máš za sebou.“

Můžeš ho mít pořád při ruce, zapisovat si schůzky a porady, ale i své nápady a cíle.

Takového parťáka potřebujeme v životě všichni, nemyslíš?

Pomáhá tobě i ostatním

Tvůj deník dal práci člověku se zdravotním handicapem, který by v dnešní době těžko hledal uplatnění. Vznikl v chráněné dílně Charity sv. Alexandra. Tam pro něj obarvili kůži, nastříhali ji a ručně deník svázali. Věnovali mu 2 týdny poctivé práce, aby ti vydržel řadu let.

posli radost motivacni denik darky palisandr fotograf ostrava-2 Snímek obrazovky 2021-02-16 v 21.04.28 Snímek obrazovky 2021-02-16 v 21.08.55 Snímek obrazovky 2021-02-21 v 20.07.17

Je takový, jaký si ho uděláš

Posouvej listy, vyměňuj, doplňuj. Plánuj svůj rozvoj, piš si tipy pro své podnikání, zapisuj myšlenky. Je na tobě, jak deník využiješ, najdeš v něm všechno potřebné.

 

Obsahuje: 

  • Volné listy. Na poznámky, myšlenky, nápady,… jednoduše na cokoliv.
  • Dárkové balení. Deník můžeš věnovat tomu, na kom ti záleží. 

Objednej si svůj výjimečný deník

Deník z Ořechu evropského pro tebe už mám připravený a můžu ho odeslat hned.

Pokud budeš chtít vygravírovat do desek své iniciály,osobní věnování nebo oblíbený citát vyrobím ho pro tebe do 14 dní za příplatek 250 Kč.