Můj příběh

Nejsem z podnikatelské rodiny. Nemám vysokou školu a vždy jsem razila přístup „holka, když se chceš někam dostat, uč se od těch nejlepších“. Před 17 lety jsem poprvé překročila komfortní zónu a vrhla se na přímý prodej. Byla to cenná zkušenost, ale už tehdy jsem chtěla mít něco svého... V lednu 2018 ke mně přišla myšlenka…vytvořit projekt, který by lidem dodával odvahu odhalit svůj potenciál, používat ho a prožít svůj život naplno.

18

Dát lidem víru v sebe, v jejich jedinečnost. Víru v to, že vše je možné, pokud na sobě začnou pracovat a dokáži vyjít ze své zóny komfortu. Tak, aby když jim bude 80 let, se na sebe dokázali podívat do zrcadla a upřímně si říci: „Prožil jsem svůj život naplno a jsem za to rád.“

A tak postupně vznikly motivační dárky. Aby pomáhaly všem, kdo se chtějí rozvíjet, vedly je a dělaly jim radost. Aby byly tím impulzem, který jim pomůže změnit život. Vyber si u mě ten svůj impulz. Budu ráda, když mi napíšeš jak se tvé sny začaly měnit ve skutečnost. Nečekej na vhodnou příležitost a buď sám  tou změnou, kterou chceš v životě vidět. 

Lenka Valíčková, zakladatelka projektu Pošli radost.