3+1 tip jak být v dnešní době šťastná

Vašim osudem je být šťastnou. Hluboko ve svém srdci víte, že je to pravda. I přes situaci, která vás ve vašem běžném životě obklopuje, cítíte tu touhu a naději. Všechno o co v životě usilujeme, co se snažíme dělat a vlastnit, má jednoho společného jmenovatele, jeden jediný důvod. Za tím vším leží nevyslovené a často i nevědomé přesvědčení, že díky tomu “něčemu” budeme šťastnější. A přesto často máme pocit, že se nám větší a trvalejší štěstí záhadně vyhýbá a neustále uniká.

Mám pro vás 3 tipy, které vám pomůžou cestu k vašemu štěstí nastartovat a uchopit i v této nelehké době.

1. Pozor na to co přijímáte do své mysli

V naší mysli se denně honí tisíce myšlenek, které nejsme schopni ovlivnit. Avšak můžeme kontrolovat, které myšlenky k sobě pustíme a které raději zavrhneme. Dopřejte si volbu krásných a pozitivních myšlenek.Protože z myšlenek se stávají slova, ze slov činy, z činů,. návyky, z návyku charakter a z charakteru se rodí váš osud. To co se honí ve “honí” ve vaši hlavě, určuje, jaký bude váš život.

2. Všechno, co prožíváte dnes, je výsledkem rozhodnutí, která jste učinili v minulosti

Je třeba si uvědomit, že všechno co prožíváte v životě, vaše vnitřní pocity a duševní pochody i vnější události, je výsledkem vaši reakce na předchozí události. Den, kdy změníte své reakce, je dnem, kdy se váš život změní k lepšímu! Chcete-li něco jiného, musíte něco jiného také dělat.

3. Obklopte se pozitivním prostředím

Mějte kolem sebe věci, které vás budou podporovat v cestě za vaším štěstím. Můžou to být obrázky sebe sama v době, kdy jste se cítila dobře. Inspirativní citáty, podporující myšlenky. Mějte tyto věci neustále na očích a každý den se připomínejte, že vy jste ta úžasná a šťastná žena, pro kterou tu jste. Jen vy můžete změnit svou cestu.

A jeden tip navíc ...

Naučte se spojit se s tichem ve svém nitru a chápat, že všechno v životě má svůj účel. Zkuste svou radost poslat dál a obklopit se radostí a úsměvy. Více na www.posliradost.cz