3+1 tip jak být v dnešní době šťastná

Tvým osudem je být šťastnou. Hluboko ve svém srdci víš, že je to pravda. I přes situaci, která tě ve tvém běžném životě obklopuje, cítíš tu touhu a naději. Všechno o co v životě usiluješ, co se snažíš dělat a vlastnit, má jednoho společného jmenovatele, jeden jediný důvod. Za tím vším leží nevyslovené a často i nevědomé přesvědčení, že díky tomu “něčemu” budeš šťastnější. A přesto často máš pocit, že se ti větší a trvalejší štěstí záhadně vyhýbá a neustále uniká.

Mám pro tebe 3 tipy, které ti pomůžou cestu k tvému štěstí nastartovat a uchopit i v této nelehké době.

1. Pozor na to co přijímáš do své mysli

V naší mysli se denně honí tisíce myšlenek, které nejsi schopna ovlivnit. Avšak můžeš kontrolovat, které myšlenky k sobě pustíš a které raději zavrhneš. Dopřej si volbu krásných a pozitivních myšlenek. Protože z myšlenek se stávají slova, ze slov činy, z činů, návyky, z návyku charakter a z charakteru se rodí váš osud. To co se “honí” ve tvé hlavě, určuje, jaký bude tvůj život.

2. Všechno, co prožíváš dnes, je výsledkem rozhodnutí, která jsi učinila v minulosti

Je třeba si uvědomit, že všechno co prožíváš v životě, tvé vnitřní pocity a duševní pochody i vnější události, je výsledkem tvé reakce na předchozí události. Den, kdy změníš své reakce, je dnem, kdy se tvůj život změní k lepšímu! Chceš-li něco jiného, musíš něco jiného také dělat.

3. Obklop se pozitivním prostředím

Měj kolem sebe věci, které tě budou podporovat v cestě za tvým štěstím. Můžou to být obrázky sebe sama v době, kdy jsi se cítila dobře. Inspirativní citáty, podporující myšlenky. Měj tyto věci neustále na očích a každý den si připomínej, že jsi ta úžasná a šťastná žena, pro kterou tu jsi. Jen ty můžeš změnit svou cestu.

A jeden tip navíc ...

Nauč se spojit s tichem ve svém nitru a chápat, že všechno v životě má svůj účel. Udělej radost sobě i ženám, které máš ráda třeba touto sadou  Sebevědomá žena.

Zkus svou radost poslat dál ....více taky na www.posliradost.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení